Drugie miejsce naszych uczniów w konkursie „Mój pierwszy start-up”!

21 maja 2024 r., na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie uczniowie naszej szkoły: Paulina Berbeka, Sandra Wątor, Maksymilian Tajster, Bartłomiej Giza i Mateusz Boruta wzięli udział w ważnym dla nich konkursie „Mój pierwszy start-up”.

Po intensywnych próbach i przygotowaniach, wystąpili przed lożą ekspertów i poradzili sobie znakomicie! Jury, jak i pozostałym uczestnikom konkursu, spodobał się ich projekt pt. „MusicAnda” – wielofunkcyjna aplikacja do nauki gry na instrumentach oraz do budowania społeczności ludzi świata muzyki. Owocem ich pracy jest drugie miejsce!

Konkurs „Mój pierwszy start-up” był ostatnim działaniem w projekcie „Startuj po marzenia, stwórz swój start-up”, który uczniowie realizowali od października 2023 r. do kwietnia 2024 r. W ramach projektu  uczestniczyli w warsztatach, które miały poszerzyć ich wiedzę z zakresu tworzenia startupów i rozwinąć kompetencje, które są kluczowe w samodzielnym życiu zawodowym.

Konferencja zamykająca projekt i wręczenie nagród odbędzie się 18 czerwca.

Serdecznie gratulujemy sukcesu! 😊