Festiwal Zawodów w Małopolsce 24-25.04.2024 r.

W dniach 24 i 25 kwietnia 2024 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO odbył się XI Festiwal Zawodów. Uczniowie klas ósmych mieli niepowtarzalną okazję na dobre zaplanowanie kariery. Festiwal umożliwił praktyczne sprawdzenie indywidualnych umiejętności w ponad 120 zawodach, w których kształcą technika, szkoły branżowe i służby mundurowe.

Wybór zawodu zgodnie z zainteresowaniami i predyspozycjami to jeden z warunków odnoszenia sukcesów w karierze zawodowej.

Na Festiwalu uczniowie klas ósmych mogli zapoznać się również z ofertą naszej szkoły, zobaczyć prezentację zawodów: technik geodeta, technik logistyk, technik ochrony środowiska. Mogli spróbować samodzielnie wykonać prace związane z interesującymi ich zawodami, porozmawiać z nauczycielami i ze starszymi uczniami, którzy wybrali już profesję.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko, uczniom promującym nasze zawody a zainteresowanych ósmoklasistów zapraszamy 25 maja 2024 r. na Lea 235 na Dzień Otwarty Szkoły.