Gminne targi dla gimnazjalistów

Gminne Targi dla gimnazjalistów
W dniu 3 marca 2016 roku w Zespole Szkół w Michałowicach odbyły się Gminne Targi dla gimnazjalistów w których mieli przyjemność uczestniczyć uczniowie naszej szkoły oraz wychowawcy – opiekunowie: Lucyna Marek i Dorota Prochaska.
Zgodnie z tradycją grupę reprezentowali uczniowie, którzy kończyli gimnazjum w Michałowicach a teraz kontynuują naukę w naszym technikum na kierunkach, które wybrali zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. To oni właśnie dzielili się swoimi wrażeniami opowiadając swoim młodszym koleżankom i kolegom jak odbywa się nauka w naszej szkole oraz zajęcia pozalekcyjne.
Na szczególną uwagę zasługuje bardzo miłe powitanie naszej grupy przez organizatorów targów: dyrekcję Zespołu Szkół w Michałowicach, zostaliśmy wyróżnieni za duże zaangażowanie w promocję swojej szkoły, podziękowano nam za owocną współpracę życząc dalszej równie konsekwentnej. Ten fakt utrwalił na fotce uczeń 1 klasy log: Jakub Ulman, który rozwija swoją pasję fotografując wydarzenia w szkole .
Podziękowania należą się wszystkim uczniom, którzy godnie reprezentowali w tym dniu naszą szkołę.
{gallery}Targi w Michałowicach{/gallery}