I Rajd Geodetów

I RAJD GEODETÓW

W dniach 22-24 maja 2009 r odbył się I RAJD GEODETÓW do Bukowiny Tatrzańskiej. Uczestnikami rajdu byli uczniowie klas 1g i 2g (30 uczniów). Organizatorami i opiekunami byli nauczyciele geodezji: Bogumiła Podgórska i Dariusz Romer oraz nauczyciele WF: Artur Sekunda i Krzysztof Włodarczyk. W sobotę byliśmy w Tatrach. Pod kierunkiem przewodnika tatrzańskiego przeszliśmy Doliną Kościeliską, skręcając i zaliczając jaskinie: Mroźną , Mylną i Raptawicką. Jaskinie przysporzyły nam moc wrażeń! Po południu zostały rozegrane zawody geodezyjne w następujących konkurencjach: ocena odległości „na oko”, slalom z łatą, przejście pod tyczka, najwięcej słów geodezyjnych oraz zadanie p. Romera. Zwyciężyła drużyna w składzie: Maksymilian Kaczmarek, Piotr Ładyga, Michał Michalik, Marcin Miśkiewicz i Marcin Wątor ( klasa 2g). Gratulujemy! Było tak fajnie, że niektórzy już zadeklarowali udział w przyszłym roku.

Organizatorzy i uczestnicy składają serdeczne podziękowania sponsorom rajdu:

• BIURO GEODEZYJNO-PROJEKTOWE „PROGRES” – mgr inż. Andrzej Woźniak.
  • STOWARZYSZENIE GEODETÓW POLSKICH oddział w Krakowie.
  • PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG GEODEZYJNYCH -GEOMETRA Piotr Skawiński.
  • RADA RODZICÓW ZSGD i GW.
  • „DEPHOS” sp. z o.o.
  • KRAKOWSKIE PRZDSIĘBIORSTWO GEODEZYJNE Sp.z o,o,