Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Geodezji i Kształtowania Środowiska Nr 12 w Krakowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2021".

„Ulotka dla Ósmoklasisty”

Ulotkę wykonała nasza uczennica z klasy 2 SG Izabela Machaczka, pod opieką nauczycielki pani Iwony Sypień. Jej pomysł został wybrany do reklamy projektu: E-PORADNIK jak przygotować się do procesu rekrutacji i podjęcia decyzji o wyborze szkoły ponadpodstawowej.

Izie gratulujemy kreatywności i inwencji twórczej!

link do artykułu

adres mailowy na potrzeby rekrutacji: rekrutacja.zsgdigw@wp.pl