Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Geodezji i Kształtowania Środowiska Nr 12 w Krakowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2021".

Zakończenie roku dla klas czwartych

W związku z ograniczeniem stacjonarnej pracy szkoły nie może odbyć się tradycyjna uroczystość zakończenia nauki przez uczniów klas czwartych. W tym roku świadectwa i inne dokumenty abiturienci mogą odbierać z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa epidemicznego. Odbiór świadectw szkolnych odbędzie się 30.04.2021 r. wg następującego harmonogramu:

Godz. 9.00 - klasa 4g - Magdalena Tyliba - sala 13,

Godz. 9.00 - klasa 4lb - Lucyna Marek - sala 41,

Godz. 11.00 - klasa 4la - Natalia Szkutnik - sala 14,

Godz. 11.00 - klasa 4lo - Leszek Bobołowicz - sala 40.

Bardzo prosimy wszystkich o zachowanie obowiązujących zasad bezpieczeństwa epidemicznego.

adres mailowy na potrzeby rekrutacji: rekrutacja.zsgdigw@wp.pl