W przypadku potrzeby spotkania się z Nauczycielem/Pedagogiem/Psychologiem niezbędne jest wcześniejsze umówienie się mailowo poprzez dziennik elektroniczny lub telefonicznie.
Nauczyciel |
Nauczane przedmioty |
Godziny dostępności |
Dyrektor Zespołu Szkół |
||
mgr Piotr Wydrzyński |
informatyka |
piątek 12.00 - 16.00 |
Zastępcy dyrektora |
||
mgr Łukasz Ślusarz |
informatyka, matematyka |
czwartek 15.50 - 16.50 |
mgr Sebastian Ramenda |
przedmioty zawodowe |
środa 15.00 - 16.00 |
Pedagog szkolny |
||
Ilona Brukwicka tel. 574 573 458 Bogumiła Glanowska Maria Kruk |
pedagog - klasy 3,4,5 pedagog - klasy 1 i 2 psycholog |
pn., czw., pt. 10.00 - 15.00, wtorek 10.00 - 14.00, środa 14.00 - 17.00 poniedziałek 13.40 - 17.40 wtorek 13.40 - 17.40 środa 7.30 - 9.00, 12.50-16.50 piątek 10.00 - 11.30 wtorek 7.50 - 12.50 czwartek 8.00 - 17.00 |
Bibliotekarz szkolny |
||
Adamczyk Lucyna |
w godzinach otwarcia biblioteki |
|
Nauczyciel |
Joanna Baster | j. niemiecki, wdż | czwartek 10.45 - 11.45 |
Irena Biel | j. niemiecki | wtorek 9.00 - 10.00 |
Leszek Bobołowicz | historia, hit | środa 9.45 - 10.45 |
Dorota Burak | informatyka | piątek 6.55 - 7.25 |
Gabriela Buzdygan | j.angielski | czwartek 10.00 - 11.00 |
Agata Czajowska | biologia, przedm. zawod. | wtorek 12.40 - 13.40 |
Agnieszka Dutkowska-Opach | j.angielski | wtorek 12.40 - 13.40 |
Bogumiła Glanowska | j.polski | środa 16.50 - 17.50 |
Sylwia Igielska | fizyka | środa 15.15 - 16.15 |
Paweł Jarczyk | informatyka | poniedziałek 16.10 - 17.10 |
Krzysztof Krok | wf | piątek 9.50 - 10.50 |
Piotr Krzyk | przedm. zawod. | piątek 15.25 - 16.25 |
Judyta Książek | przedm. zawod. | wtorek 9.50 - 10.50 |
Przemysław Kubal | przedm. zawod. | poniedziałek 6.25 - 7.25 |
Katarzyna Kula | j.angielski | środa 10:45 - 11:45 |
Teresa Łażewska | religia | wtorek 12.40 - 13.40 |
Katarzyna Majka | przedm. zawod. | wtorek 7:10-8:10 |
Celina Marczyk | j.angielski | wt. 9.00 - 9.30, wt.11.00 - 11.30 |
Lucyna Marek | chemia, przedm. zawod. | piątek 14.30 - 15.15 |
Mariola Murczek | przedm. zawod. | piątek 10.55 - 11.55 |
Dorota Nowińska - Bąk | matematyka | piątek 16.15 - 17.15 |
Monika Oleksa | j.polski | poniedziałek 14.25 - 15.25 |
Piotr Pawłowski | wf, edb | poniedziałek 10.50 - 11.50 |
Dorota Piskorz | j.angielski | poniedziałek 9.00 - 10.00 |
Bogumiła Podgórska | przedm. zawod. | poniedziałek 9.00 - 10.00 |
Halina Polaska | doradztwo zawod. | poniedziałek 8.00 - 8.30 |
Sebastian Ramenda | przedm. zawod. | poniedziałek 16.00 - 17.00 |
Paweł Rogowiec | przedm. zawod. | wtorek 13.40 - 14.40 |
Michał Rozum | matematyka | piątek 9.00 - 10.00 |
Janusz Rudek | matematyka | czwartek 10.55 - 11.55 |
Anna Sabatowska-Dyrda | j.polski | czwartek 10.45 - 11.45 |
Artur Sekunda | wf | poniedziałek 10.50 - 11.50 |
Rafał Stasik | religia | wtorek 14.25 - 15.25 |
Natalia Szkutnik | wf | środa 10.45 - 11.45 |
Ewa Szydło | przedm. zawod. | czwartek 14.25 - 15.25 |
Łukasz Ślusarz | informatyka, matematyka | czwartek 16.00 - 17.00 |
Dorota Świątkiewicz Siklucka | j.niemiecki | poniedziałek 9.00 - 10.00 |
Magdalena Tyliba | przedm. zawod. | poniedziałek 11:40 - 12:40 |
Katarzyna Wardzała | wos, his, historia, biz, pp | piątek 8.00 - 9.00 |
Michał Witczak | filozofia | wtorek 9.00 - 9.30 |
Artur Witkowski | informatyka | śr..13.10 - 13.40, czw. 11.55 - 12.25 |
Tomasz Włóka | geografia | poniedziałek 14.25 - 15.25 |
Małgorzata Wojtasik | j.angielski | środa 12.40 - 13.40 |
Piotr Wydrzyński | informatyka | wtorek 10.45 - 11.45 |
Rafał Zagórski | j.polski | czwartek 15.15 - 16.15 |
Marek Ziemian | przedm. zawod. | środa 10:45-11:45 |
Marek Żołądek | geografia | czwartek 14:30 - 15:15 |
Joanna Baster |
j. niemiecki, wdż |
czwartek 10.45 - 11.45 |
Irena Biel |
j. niemiecki |
wtorek 10.45 - 11.40 |
Leszek Bobołowicz |
historia, hit |
ÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂ |
Dorota Burak |
informatyka |
ÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂ |
Gabriela Buzdygan |
j.angielski |
ÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂ |
Agata Czajowska |
biologia, przedm. zawod. |
wtorek 12.40 - 13.40 |
Agnieszka Dutkowska-Opach |
j.angielski |
wtorek 12.40 - 13.40 |
Bogumiła Glanowska |
j.polski |
ÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂ |
Sylwia Igielska |
fizyka |
ÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂ |
Paweł Jarczyk |
informatyka |
ÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂ |
Krzysztof Krok |
wf |
ÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂ |
Maria Kruk |
przedm. zawod. |
ÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂ |
Piotr Krzyk |
przedm. zawod. |
ÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂ |
Judyta Książek |
przedm. zawod. |
ÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂ |
Przemysław Kubal |
j.angielski |
ÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂ |
Katarzyna Kula |
religia |
ÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂ |
Teresa Łażewska |
przedm. zawod. |
ÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂ |
Katarzyna Majka |
j.angielski |
ÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂ |
Celina Marczyk |
chemia, przedm. zawod. |
środa 10.00 - 11.00 |
Lucyna Marek |
przedm. zawod. |
ÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂ |
Mariola Murczek |
matematyka |
ÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂ |
Dorota Nowińska - Bąk |
j.polski |
poniedziałek 14.30 - 15.20 |
Monika Oleksa |
wf, edb |
ÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂ |
Maria Kruk |
j.angielski |
piątek 15.15 - 16.15 |
Piotr Pawłowski |
przedm. zawod. |
piątek 11.45 - 12.45 |
Dorota Piskorz |
doradztwo zawod. |
ÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂ |
Bogumiła Podgórska |
przedm. zawod. |
poniedziałek 16.00 - 17.00 |
Halina Polaska |
przedm. zawod. |
ÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂ |
Sebastian Ramenda |
matematyka |
ÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂ |
Paweł Rogowiec |
matematyka |
czwartekÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂ 13.40 - 14.25 |
Michał Rozum |
j.polski |
ÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂ |
Janusz Rudek |
wf, edb |
poniedziałek 11.45 - 12.45 |
Anna Sabatowska-Dyrda |
religia |
ÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂ |
Artur Sekunda |
wf, edb |
ÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂ |
Rafał Stasik |
przedm. zawod. |
wtorek 12.40 - 13.40 |
Natalia Szkutnik |
informatyka, matematyka |
poniedziałek 9.00 - 10.00 |
Ewa Szydło |
j.niemiecki |
ÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂ |
Łukasz Ślusarz |
przedm. zawod. |
ÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂ |
Dorota Świątkiewicz Siklucka |
wos, his, historia, biz, pp |
piątek 14.25 - 15.25 |
Magdalena Tyliba |
filozofia |
ÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂ |
Katarzyna Wardzała |
informatyka |
ÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂ |
Michał Witczak |
geografia |
poniedziałek 14.25 - 15.25 |
Artur Witkowski |
j.angielski |
środa 12.40 - 13.40 |
Tomasz Włóka |
informatyka |
ÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂ |
Małgorzata Wojtasik |
j.polski |
czwartekÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂ 14.25 - 15.25 |
Piotr Wydrzyński |
przedm. zawod. |
wtorek 10.45 -11.45 |
Rafał Zagórski |
geografia |
ÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂ |
Marek Ziemian |
j. niemiecki, wdż |
czwartek 10.45 - 11.45 |
Marek Żołądek |
j. niemiecki |
wtorek 10.45 - 11.40 |