Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej

im. Gabriela Narutowicza w Krakowie

Get Adobe Flash player


                                  


                                                                                                             


Znak najwyższej jakości

            

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Geodezji i Kształtowania Środowiska Nr 12 w Krakowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2021".

Szkoła promująca zdrowie

Szkola w mediach

    Pisali o nas

          Mówili o nas

Nasze szkoły

01.08.2011 zakończyliśmy realizację projektu „Większa Wiedza – Lepsza Przyszłość” współfinansowanego ze środków UE. Projekt realizowany był przez okres 3 lat. Głównym  celem projektu było zwiększenie atrakcyjności szkoły poprzez rozszerzenie oferty edukacyjnej służącej  podniesieniu umiejętności uczniów potrzebnych w przyszłym zatrudnieniu. Działania w projekcie polegały przede wszystkim na organizacji zajęć pozalekcyjnych i pozaszkolnych dla młodzieży szkoły. Zajęcia miały na celu wykształcenie kompetencji kluczowych uczniów w zakresie znajomości języka angielskiego zawodowego, przedmiotów zawodowych, nauk przyrodniczych oraz przedsiębiorczości. Dodatkowo młodzież miała możliwość nabycia umiejętności kierowania pojazdami mechanicznymi. Część zajęć pozalekcyjnych uzupełniana była zajęciami pozaszkolnymi, dzięki którym młodzież w praktyce mogła doświadczać i poznawać nowe technologie omawiane podczas spotkań w szkole. W wyniku realizacji projektu 267 uczniów uczęszczało różne formy wsparcia i otrzymało stosowne certyfikaty. 90 uczniów ukończyło kurs prawa jazdy. Szkoła pozyskała m.in. 3 projektory multimedialne, 4 komputery przenośne, specjalistyczny sprzęt geodezyjny (tachimetr elektroniczny, niwelatory, radiotelefony) oraz chemiczny (biurety automatyczne, wiskozymetr, tlenomierz, szkło laboratoryjne).

Partnerzy Szkoły

Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej im. Gabriela Narutowicza  ul. Lea 235 30-133 Kraków 

zsgdigw@wp.pl  tel. 12-637-46-69,  fax 12-636-61-15 www.szkolaimnarutowicza.krakow.pl 

rada.rodzicow.zsgdigw@gmail.com   

adres mailowy na potrzeby rekrutacji: rekrutacja.zsgdigw@wp.pl


Polityka prywatności

Deklaracja dostępności

Strona na której się znajdujesz korzysta z plików Cookies. Pamiętaj, że możesz zmienić ich ustawienia w swojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie .

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.