Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Geodezji i Kształtowania Środowiska Nr 12 w Krakowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2024 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2024".

alt

Ogłaszamy nabór uczniów chcących wziąć udział w kursach realizowanych w ramach projektu finansowanego z Funduszu Europejskiego.

pt. "Centrum Kompetencji Zawodowych w branży budowlanej (B) w Gminie Miejskiej Kraków"

Zapraszamy do uczestnictwa w kursie prawa jazdy kat. B

Kurs realizowany będzie dla grupy 10 osobowej.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania u wicedyrektorów lub pod linkiem

Termin zgłoszeń 15.02.2019

Szczegółowych informacji udzielają wicedyrektorzy Zespołu Szkół Geodezyjno - Drogowych i Gospodarki Wodnej

alt

Zapraszamy do uczestnictwa w kursie wózków widłowych

Kur realizowany będzie dla 1 grupy 10 osobowe czas trwania kursu 67 godzin (44 teorii +23 praktyki)

Formularz zgłoszeniowy do pobrania u wicedyrektorów lub ze strony internetowej szkoły pod linkiem

Termin zgłoszeń 11.01.2019

pt. „Centrum Kompetencji Zawodowych w branży budowlanej (B) w Gminie Miejskiej Kraków”

Zapraszamy do uczestnictwa w kursie AutoCAD 2d

Czas trwania kursu 20 godziny

Kurs realizowany będzie dla dwóch grup po 10 osób każda

Termin zgłoszeń 10.10.2018

Ogłaszamy dodatkowy nabór uczniów chcących wziąć udział w kursie

prawa jazdy kat. B

realizowanym w ramach projektu finansowanego z Funduszu Europejskiego.

Formularz zgłoszeniowy należy złożyć do dnia 18 05.2018 u wicedyrektorów ZSGDiGW

Zapraszamy do uczestnictwa w kursie

pilota drona UAVO z precyzyjnym mapowaniem terenu do celów geodezyjnych - z uprawnieniami do wykonywania lotów w zasięgu wzroku VLOS.

Czas trwania kursu 22 godziny

Kurs realizowany będzie dla dwóch grup po 8 osób każda

Termin zgłoszeń 18.05.2018

Zapraszamy do uczestnictwa w niżej wymienionych kursach realizowanych przez podmioty zewnętrzne.

1. Kurs prawa jazdy kat. B - 3 grupy 10 osobowe czas trwania 60 godzin (30/30)

2. Kurs koparko ładowarki 1 grupa 10 osobowa czas trwania kursu 134 godziny (52/82)

3. Kurs wózków widłowych 2 grupy 10 osobowe czas trwania kursu 67 godzin (44/23)

Formularz zgłoszeniowy do pobrania u wicedyrektorów lub pod linkiem

Termin zgłoszeń 27.04.2018

Szczegółowych informacji udzielają prowadzący kursy lub wicedyrektorzy Zespołu Szkół Geodezyjno - Drogowych i Gospodarki Wodnej

Ogłaszamy nabór uczniów chcących wziąć udział w kursach realizowanych w ramach nowego projektu finansowanego z Funduszu Europejskiego.

Zapraszamy do uczestnictwa w niżej wymienionych kursach realizowanych na terenie naszej szkoły:

1. Logistyka w budownictwie prowadzący p. Ewa Szydło

2. Język niemiecki zawodowy prowadzący p. Irena Biel

Przewidywany termin rozpoczęcia kursów marzec / kwiecień 2018

Czas trwania każdego z kursów wynosi 20 godzin. Liczba miejsc ograniczona.

Rozpoczęliśmy nabór uczniów chcących wziąć udział w kursach realizowanych w ramach nowego projektu finansowanego z Funduszu Europekskiego.

1. Zastosowanie programu Microstation w pracach geodezyjnych. Prowadzący kurs p. Paweł Rogowiec

2. System informacji o terenie. Prowadząca kurs p. Bogumiła Podgórska

Przewidywany czas rozpoczęciu kursów luty 2018

Czas trwania każdego z kursów wynosi 20 godzin. Liczba miejsc ograniczona.

Kurs "Logistyka w budownictwie" - (3 gr. x 20 h x 8 uczn.) wynagrodzenie prowadzącego nauczyciela

zsgdigw@mjo.krakow.pl  tel. 12-637-46-69,  fax 12-636-61-15 www.szkolaimnarutowicza.krakow.pl