Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej

im. Gabriela Narutowicza w Krakowie

Get Adobe Flash player


                                  


                                                                                                             


Znak najwyższej jakości

            

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Geodezji i Kształtowania Środowiska Nr 12 w Krakowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2021".

Szkoła promująca zdrowie

Szkola w mediach

    Pisali o nas

          Mówili o nas

Nasze szkoły

Szczepimy się

W dniu 16.09.2021 w naszej szkole odbyła się akcja szczepień przeciwko COVID-19. Jak wiemy szczepienia są obecnie jednym z najbardziej skutecznych i efektywnych działań profilaktycznych zapobiegawczych i zwalczających choroby zakaźne na świecie. Mając na uwadze powrót do normalności szkoła nasza przystąpiła do akcji szczepień młodzieży, rekomendowanej przez Ministerstwo Zdrowia i Urząd Miasta Krakowa oraz zorganizowanej przy udziale Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie. (MCO). Koordynatorem w szkole była p. wicedyrektor Jolanta Cudek. Chęć zaszczepienia zdeklarowało 12 uczniów. Podczas akcji towarzyszyły nam ekipy telewizyjne ze stacji TVN oraz TVP INFO.

Relację można obejrzeć pod linkami.

https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/koronawirus-w-polsce-trwa-akcja-szczepien-w-szkolach,1077709.html

https://krakow.tvp.pl/55898471/16092021-2130

Podziękowanie i upominki za udział w projekcie.

Za udział w projekcie Europejskiego Funduszu Społecznego „Monitorowanie losów absolwentów szkół zawodowych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020, współfinansowanego przez Unię Europejską otrzymaliśmy Podziękowanie oraz upominki: pendrivy, myszy bezprzewodowe i piłki nożne. Koordynatorem przeprowadzonego w szkole badania była pani wicedyrektor Jolanta Cudek.

Otwarta sobota

W ramach Krakowskiego Tygodnia Zawodowców już w najbliższą sobotę tj. 29 maja 2021 zapraszamy ośmioklasistów i ich rodziców na dzień otwarty szkoły.

Po długotrwającym lockdownie otwieramy szkołę dla wszystkich, którzy chcą zapoznać się naszą ofertą edukacyjną. W tym dniu czekać będą na Was nauczyciele oraz przede wszystkim uczniowie, którzy opowiedzą o specyfice kształcenia oraz zaprezentują swoje umiejętności zawodowe.

Zapraszamy w godzinach 10.00 - 14.00


Drodzy Absolwenci 2021,

„Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło,

wtedy dopiero wszystko się zaczyna.”

/ks. Jan Twardowski/


Dziś 30 kwietnia 2021 r. skończyliście edukację w naszej szkole, odbieracie świadectwa, niestety, bez możliwości spotkania i świętowania zakończenia tak ważnego etapu w Waszym życiu. Chociaż ostatni rok spędziliście przed monitorami komputerów, to przez cztery lata nauki zawarliście przyjaźnie, przeżyliście wiele wspólnych chwil, radości, sukcesów i wzajemnego wsparcia w trudnych momentach. Stanowiliście ważną część szkoły: pełni energii, inicjatywy i pomysłowości organizowaliście uroczystości i wystawy szkolne, braliście udział w wycieczkach, imprezach zawodowych, akcjach charytatywnych, konkursach, turniejach i olimpiadach…

Razem z gronem pedagogicznym mieliśmy przyjemność towarzyszyć Wam w trudnej i pełnej wyzwań drodze do dojrzałości. Pamiętam, jak pełni obaw, przekraczaliście po raz pierwszy próg naszej szkoły i cieszę się, że mimo przeciwności losu, daliście radę, staliście się absolwentami naszego technikum. Z całego serca gratuluję tego wspaniałego osiągnięcia!

Życzę Wam odrobiny szczęścia, które czasem jest potrzebne i powodzenia na egzaminie maturalnym. Zdajcie ten egzamin a potem… łapcie w żagle pomyślne wiatry. Znajdźcie własną drogę do szczęścia, podróżujcie, śnijcie, odkrywajcie, zdobywajcie świat…

Lucyna Łukańska

Dyrektor Zespołu Szkół


Na zakończenie szkoły dedykujemy Wam piosenkę Marka Grechuty „Dni, których nie znamy”. Posłuchajcie!

https://www.youtube.com/watch?v=oG6pEolAKm8

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Dlaczego spis powszechny jest tak ważny? Bo jego wyniki pozwalają odpowiadać na nasze potrzeby na poziomie lokalnym i globalnym. To wydarzenie ma znaczenie dla nas wszystkich.

Od 1 kwietnia spisz się przez Internet na spis.gov.pl


Partnerzy Szkoły

Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej im. Gabriela Narutowicza  ul. Lea 235 30-133 Kraków 

zsgdigw@wp.pl  tel. 12-637-46-69,  fax 12-636-61-15 www.szkolaimnarutowicza.krakow.pl 

rada.rodzicow.zsgdigw@gmail.com   

adres mailowy na potrzeby rekrutacji: rekrutacja.zsgdigw@wp.pl


Polityka prywatności

Deklaracja dostępności

Strona na której się znajdujesz korzysta z plików Cookies. Pamiętaj, że możesz zmienić ich ustawienia w swojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie .

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.