IV Rajd Geodetów

IV RAJD GEODETÓW

W dniach 30.05 – 1.06.2012 r. 22 uczniów z klas geodezyjnych: 1g, 2ga, 3ga, 3gb, 4g uczestniczyło w IV RAJDZIE GEODETÓW do Bukowiny Tatrzańskiej zorganizowanym przez nauczycieli geodezji: p. Bogumiłę Podgórską, p. Michała Hawrota. W czwartek udaliśmy się na spacer polankami bukowińskimi. Na naszych rajdach rozgrywane są zawody geodezyjne „na wesoło”. Na jednej polance przeprowadziliśmy trzy konkurencje: rzut żabką geodezyjną, ocena odległości „ na oko”, źródło wiedzy geodezyjnej. „Bezbłędną” odległość „na oko” podał Maciej Mróz  z 3ga. Po południu rozegraliśmy kolejne konkurencje: slalom z łatą, rzut pionem do celu. Zwyciężył zespół w składzie: Aldona Dudzik z 1g, Jakub Czech z 1g, Michał Kruk z 2ga, Maciej Mróz z 3ga. Gratulujemy. Wieczorem przy ognisku, nastąpiło wręczenie nagród i certyfikatów. Śpiewaliśmy ułożone przez młodzież nowe, pełne humoru zwrotki hymnu geodetów. Najmilszą uczestniczką rajdu została wybrana Daria Węgrzynek z kl. 1g. Miła i przyjazna atmosfera rajdowa sprawiła, że uczniowie deklarowali chęć udziału w rajdzie w przyszłym roku. IV RAJD GEODETÓW zaliczamy do udanych i zapraszamy za rok.

Dziękujemy sponsorowi rajdu:

DEPHOS sp. z o.o.