Licealiada – zawody pływackie

Rozpoczynamy tydzień mocnym akcentem sportowym. W dniu dzisiejszym -13.11.2023r. na basenie KSOS Kurdwanów, nasi uczniowie zanotowali bardzo udany start. Najbliższy zakwalifikowania się do zawodów wojewódzkich był Szymon Zajączkowski – 2lb, który zajął 11 miejsce na 78 startujących. Czas Szymona na dystansie 50 m to 28,05s. W tym samym stylu płynął również Adam Klimowski- 1lb, który zajął 24 miejsce ( czas 29,23s.) Kuba Podelecki- 4la, uplasował się w „górnej połówce” wszystkich zawodników, startujących w stylu motylkowym. Kacper Staniszewski – 2ga, który startował w stylu klasycznym, uplasował się w połowie stawki zawodników, płynących popularną „żabką”.
Naszym uczniom, gratulujemy bardzo udanego startu, licząc na jeszcze lepszy występ w przyszłym roku.

{gallery}2023_LICaRT{/gallery}