Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości w 3 Regionalnej Bazie Logistycznej w Krakowie.

W dniu 10.11.2015 roku uczniowie klas 3 log , 3ga , 3 gb wzięli udział w uroczystych obchodach związanych ze Świętem Niepodległości w 3 Regionalnej Bazie Logistycznej w Krakowie. Uroczystość miała podniosły charakter a uczniowie byli dumni, że mogli uczestniczyć w Obchodach Odzyskania przez Polskę Niepodległości w Jednostce Wojskowej z którą szkoła w tym roku nawiązała współpracę.
W trakcie uroczystego spotkania komendant Bazy płk Eugeniusz Orzechowski przybliżył historię Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości, wręczył odznaczenia państwowe i resortowe oraz listy gratulacyjne i odznaki pamiątkowe wyróżniającym się żołnierzom i pracownikom Bazy.Komendant Bazy podziękował uczniom oraz ich opiekunom za udział w spotkaniu , życzył również dużo radości z obchodów rocznicy Odzyskania Niepodległości.
Dla uczniów naszej szkoły była to kolejna lekcja patriotyzmu powiązana z kultywowaniem tradycji obchodzenia ważnych rocznic. Było to duże przeżycie budujące bogatą więź z naszym polskim narodem.
W uroczystości wzięli również udział nauczyciele – opiekunowie uczniów :
vice – dyr szkoły Jolanta Cudek oraz nauczyciele: Lucyna Marek, Katarzyna Radziemińska, Piotr Pawłowski

{gallery}3 RBL{/gallery}