Żonkilowy marsz

13.10.2021 r. nasza szkoła brała udział w akcji ,,Pola nadziei”. Celem było wyrażenie naszej solidarności z chorymi w Hospicjum im. Świętego Łazarza w Krakowie. Chętni uczniowie, z przygotowanymi wcześniej transparentami i ubrani na żółto, wraz z Panią Agatą Czajkowską wybrali się na Żonkilowy Marsz Nadziei, odbywający się w okolicach naszej szkoły. Zaczynając od ul. Lea, przeszliśmy w stronę ul. Przybyszewskiego, po czym wróciliśmy ulicą Armii Krajowej. Maszerowanie zakończyło się sadzeniem cebulek żonkili, co utworzyło przyszkolne poletko. Cieszymy się, że uczniowie aktywnie wzięli udział w akcji. Więcej na temat „Żonkilowego marszu” będzie można przeczytać w najnowszej „Gazecie Bronowickiej”.

{gallery}Żonkilowy marsz 2021{/gallery}