Porozumienie o współpracy z 3 Regionalną Bazą Logistyczną

Na początku bieżącego roku szkolnego zostało podpisane Porozumienie o współpracy przez Panią dyrektor Lucynę Łukańską i płk Eugeniuszem Orzechowskim Dowódcą Jednostki Wojskowej Nr 4228 w Krakowie. W wyniku podpisanego porozumienia uczniowie naszej szkoły będą mieli możliwość poznać współczesne oblicze Jednostki Wojskowej, zapoznać się ze specyfiką służby w Wojskach Lądowych, odbywać zajęcia na terenie 3 Regionalnej Bazy Logistycznej, uczestniczyć w ważnych wydarzeniach rocznicowo – historycznych, szkoleniowych i rekreacyjnych Jednostki. Współpraca szkoły z 3 Regionalną Bazą Logistyczną będzie sprzyjać integracji środowiska żołnierskiego i młodzieży szkolnej w warunkach profesjonalizacji Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.