Porozumienie o współpracy z Wyższą Szkołą Biznesu

W dniu 27 kwietnia 2016 r. zostało podpisane Porozumienie o współpracy pomiędzy Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej reprezentowaną przez prof. nadzw. dr Zdzisławę Dacko – Pikiewicz – Rektora Uczelni a Zespołem Szkół Geodezyjno – Drogowych i Gospodarki Wodnej im. Gabriela Narutowicza reprezentowanym przez mgr Lucynę Łukańską – Dyrektora Zespołu Szkół. W wyniku podpisanego porozumienia uczniowie i nauczyciele naszej szkoły będą mieli możliwość uczestniczyć w wybranych warsztatach otwartych, wykładach oraz innych zajęciach akademickich i wydarzeniach przygotowywanych przez Uczelnię. Wyższa Szkoła Biznesu będzie też współdziałać w organizowaniu praktyk zawodowych dla wybranych uczniów oraz promocji szkoły.

Z Panem mgr Dominikiem Penarem – Prodziekanem ds. Kształcenia Ustawicznego Wydziału Zamiejscowego w Krakowie spotkamy się 29 kwietnia 2016 r. na uroczystości pożegnania klas czwartych, gdzie wręczy „złoty indeks” najlepszemu absolwentowi Zespołu Szkól.

{gallery}Porozumienie wsb strona{/gallery}