Porozumienie o współpracy ze Stowarzyszeniem Geodetów Polskich

Od lat Stowarzyszenie Geodetów Polskich –  Oddział w Krakowie w różny sposób wspierało uzdolnionych uczniów naszej szkoły w zawodzie technik geodeta.

Dnia 22. 10. 2013 r. zostało podpisane  oficjalne Porozumienie o współpracy pomiędzy Stowarzyszeniem Geodetów Polskich, reprezentowanym przez Panią Elżbietę Biel – Prezesa  Stowarzyszenia a Zespołem Szkół Geodezyjno – Drogowych i Gospodarki Wodnej, reprezentowanym przez Panią Lucynę Łukańską – Dyrektora Zespołu Szkół.

Współpraca będzie realizowana w następujących obszarach:

• przeprowadzanie szkolnego etapu Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej w Zespole Szkół,
  • uczestnictwo nauczycieli przedmiotów geodezyjnych w szkoleniach związanych z geodezją i kartografią organizowanych przez Stowarzyszenie,
  • uczestnictwo nauczycieli i uczniów w pokazach nowoczesnego sprzętu geodezyjnego,
  • dofinansowanie nagród dla uczniów z osiągnięciami w konkursach i Rajdzie Geodetów,
  • promocja Zespołu Szkół Geodezyjno – Drogowych i Gospodarki Wodnej między innymi w czasopiśmie „Przegląd Geodezyjny”

Stowarzyszenie Geodetów Polskich chętnie angażuje się w edukację geodezyjną i już przeznaczyło fundusze na nagrody dla 3 zwycięzców etapu szkolnego Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej, który odbędzie się  24-25.10.2013 r.

Geodetom życzymy powodzenia!