Porozumienie Społeczna Akademia

Porozumienie

W dniu 22 marca 2013 roku zostało podpisane porozumienie pomiędzy naszą szkołą a Społeczną Akademią Nauk. W wyniku porozumienia szkoła będzie wspierana w zakresie:

• Umożliwienia uczestniczenia nieodpłatnie w programach oferowanych przez uczelnię (imprezy, targi, wystawy, wykłady gościnne, w ramach programu „Spotkania z Wiedzą”).
  • Uczelnia zobowiązuje się nieodpłatnie dostarczyć dla maturzystów teczki do przechowywania świadectwa ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej.
  • Społeczna Akademia Nauk nieodpłatnie dostarczy do szkoły wodę mineralną dla maturzystów na tydzień przed egzaminem dojrzałości.
  • Nieodpłatnego Kursu Maturalnego z Matematyki na platformie e-learningowej Społecznej Akademii Nauk (dla chętnych, warunkiem jest wypełnienie ankiety przez ucznia)