Przedstawiciele UR prezentują kierunki kształcenia

W ramach współpracy z Uniwersytetem Rolniczym im.Hugona Kołlątaja w Krakowie w dniu 24.11.2015 r.przedstawiciele uczelni dr hab.inż. Leszek Książek Prodziekan ds.Studiów Stacjonarnych na Kierunku Architektury Krajobrazu i Studiów Niestacjonarnych oraz Spraw Ogólnych oraz dr inż.Włodzimierz Miernik z Katedry Inżynierii Sanitarnej i Gospodarki Wodnej przedstawili ofertę dydaktyczną Wydziału Inżynierii Środowiska i Geodezji (zasady punktacji, wymagane przedmioty) oraz działalność społeczności Samorządu Studentów. W prezentacji oferty uczelni udział wzięli uczniowie klas czwartych naszej szkoły. Młodzież wykazała duże zainteresowanie, zadawała pytania odnośnie rekrutacji i możliwości uzyskania pracy po ukończeniu studiów oraz dalszej kariery zawodowej.
Dało się odczuć że, uczniowie zostali zainspirowani do dalszego kształcenia.

{gallery}UR 2015{/gallery}