Realizujemy projekt „Uwolnij Warzywa”

W dniu 16.09.2013r. zostało podpisane porozumienie o współpracy w realizacji projektu z zakresu ochrony środowiska „Uwolnij Warzywa” pomiędzy koordynatorem projektu Jakubem Hab a panią dyrektor naszej szkoły – Lucyną Łukańską.
W ramach projektu „Uwolnij Warzywa” będą prowadzone wspólne warsztaty związane z gospodarką odpadami, wpływem spalania odpadów na produkcję warzyw, udział w kampanii reklamowej „Uwolnij warzywa z butelki”, organizacja konkursów z zakresu ochrony środowiska oraz promocja szkoły w gimnazjach gminy Igołomia – Wawrzeńczyce.
Nasi uczniowie, szczególnie kierunków: ochrona środowiska oraz inżynieria środowiska i melioracja będą mieli możliwość pogłębienia swoich wiadomości oraz wzięcia udziału w konkursach ekologicznych.
Projekt promowany jest przez Fundację Rozwoju Społecznego DEMOS oraz Wojewódzki Inspektorat Środowiska w Krakowie.