Sesja Studenckich Kół Naukowych Geodetów

11 grudnia 2014 roku uczniowie klas 4g, 3ga, 3gb wraz z nauczycielami geodezji Bogumiłą Podgórską i Magdaleną Tylibą wzięli udział w 55 Konferencji Kół Naukowych Pionu Górniczego w sekcji Geodezja. Sesja odbyła się na Akademii Górniczo- Hutniczej w Krakowie. Studenci z kół naukowych z całej Polski wygłosili ciekawe referaty i przedstawili opracowania swojej pracy naukowo – badawczej. Bardzo podobały nam się referaty studentów geodezji AGH, z Koła Naukowego Geodetów Dahlta. Jeden z referatów wygłosił absolwent naszej szkoły (matura 2012) Arkadiusz Sukta, obecnie student III roku geodezji AGH.

Bardzo serdecznie dziękujemy koordynatorom konferencji: p. Oldze Kamińskiej i p. Radosławowi Zajdel z Koła Naukowego Geodetów Dahlta za zaproszenie na Konferencję.

{gallery}koło naukowe_2014{/gallery}