Sukces Uczniów Narutowicza na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej

Sukces Uczniów Narutowicza na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej!!!

Z dumą pragniemy podzielić się niezwykłą wiadomością dotyczącą sukcesu naszych utalentowanych uczniów w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej, organizowanej przez renomowaną Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej. To niezwykłe wydarzenie odzwierciedla wysoki poziom zaangażowania i determinacji naszych uczniów. Uczniowie Naszej Szkoły już czwarty rok z rzędu zakwalifikowali się do finału tego prestiżowego konkursu.

W tym roku aż sześcioro finalistów będzie reprezentować Naszą Szkołę na stopniu centralnym Olimpiady we Wrocławiu:

z klasy 4la: Agata Belska, Katarzyna Sontag

z klasy 5sla: Grzegorz Wincencik, Hubert Kumański, Kamil Hamowski,

z klasy 5slb Mateusz Kicek.

Olimpiada Logistyczna jest nie tylko testem wiedzy, ale także wyzwaniem umiejętności praktycznych, logicznego myślenia oraz kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów. Dla naszych uczniów jest to niepowtarzalna okazja do wykorzystania swojego potencjału i rozwijania kompetencji w obszarze logistyki, dziedzinie niezwykle istotnej w dzisiejszym świecie biznesu.

Sukces, jaki odnoszą nasi uczniowie, nie jest przypadkowy. To rezultat ciężkiej pracy, zaangażowania naszych utalentowanych młodych ludzi oraz wsparcia ze strony kadry nauczycielskiej. To także dowód na to, że Nasza Szkoła nie tylko przekazuje wiedzę, ale również inspiruje i przygotowuje uczniów do wyzwań, jakie stawia przed nimi współczesny świat.

Wierzymy, że udział w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej nie tylko jest wyróżnieniem dla naszych uczniów, ale również stanowi inspirację dla innych, motywując do dążenia do osiągnięcia własnych celów i rozwoju swoich umiejętności.

Wspólnota Naszej Szkoły jest dumnym świadkiem rozwoju naszych uczniów, ich determinacji oraz pasji do zgłębiania wiedzy. To niezwykłe osiągnięcie nie tylko podkreśla wysoki poziom nauczania w naszej placówce, lecz również stanowi motywację dla całej społeczności szkolnej.

Brawa dla naszych utalentowanych uczniów za ich wyjątkowe zaangażowanie i osiągnięcia. Jesteśmy dumni z waszych sukcesów i trzymamy kciuki za wasze dalsze wysiłki i osiągnięcia na drodze edukacji i rozwoju osobistego!

Stopień centralny odbędzie się 15.03.2024 r. w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

GRATULUJEMY!!!

/SR