Tenis stołowy 2017

Tegoroczne Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym rozegrane zostały dwuetapowo. Pierwszy raz do turnieju głównego trzeba było przebijać się przez eliminacje. W turnieju głównym prawo startu miało 16 uczniów wysoko sklasyfikowanych w ubiegłorocznych Mistrzostwach oraz 16 którzy przebrnęli przez eliminacje. Zmiana systemu rozgrywek, pozwoliła, aby najlepsza ósemka rozegrała mecze „każdy z każdym”, a zwycięzca wyłoniony został z tabeli. Bezkonkurencyjny (już od trzech lat) okazał się Kamil Rosiek 3LA, który nie stracił nawet seta w rozgrywkach. Drugie i trzecie miejsce zajęli pierwszoklasiści, odpowiednio: Łukasz Sikora oraz Andrzej Haus (obaj 1G) dzięki czemu ich klasa wygrała klasyfikacje drużynową.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy rezultatów oraz sportowej postawy!

{gallery}Tenis stołowy 2017{/gallery}