Uniwersytet Rolniczy w Krakowie partnerem naszej szkoły.

W wakacje 3.07.2013 r. prof. dr hab. inż. Krzysztof Ostrowski – Dziekan Wydziału Inżynierii Środowiska i Geodezji Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie i mgr Lucyna Łukańska –  Dyrektor Zespołu Szkół Geodezyjno – Drogowych i Gospodarki Wodnej im. Gabriela Narutowicza podpisali Porozumienie o współpracy pomiędzy Uniwersytetem Rolniczym a naszą szkołą. Uczniowie będą mogli uczestniczyć w wykładach na Uniwersytecie, brać udział w badaniach w laboratoriach wydziałowych. Zostaną też zapoznani z ofertą dydaktyczną Wydziału Inżynierii Środowiska i Geodezji oraz prezentacją działalności społecznej Samorządu Studentów. Uczniowie kształcący się w zawodzie technik inżynierii środowiska i melioracji mogą odbywać praktyki na uczelni.
Otrzymaliśmy również zaproszenie na inaugurację nowego roku akademickiego 2013/2014 na Wydziale Inżynierii Środowiska i Geodezji UR. Mamy nadzieję spotkać tam naszych kolegów absolwentów, już studentów Uniwersytetu.