VIII Rajd Geodetów

W dniach 28.09-30.09.2016 uczniowie klas 2g, 3g i 4ga uczestniczyli w VIII Tatrzańskim Rajdzie Geodetów. W jego ramach odbyły się liczne konkurencje sprawnościowe, takie jak slalom między tyczkami, pompki z wyskokiem, przechodzenie pod tyczką, jak również sprawdzające prawidłowość określania odległości bez użycia sprzętu pomiarowego, oraz znajomość słownictwa z zakresu geodezji. Uczniowie układali i prezentowali Hymn Geodety. Najlepsi otrzymali nagrody rzeczowe. Uczestnicy musieli dodatkowo wykazać się sprawnością i wytrwałością zdobywając i schodząc z Kasprowego Wierchu – poczynając od Kuźnic przez Dolinę Jaworzynki na halę Gąsienicową następnie Kasprowy Wierch i zejście do Kuźnic przez Myślenickie Turnie. Wycieczka trwała aż 7 godzin. Dzięki sprzyjającej pogodzie, wszyscy wrócili zmęczeni lecz zadowoleni. Nagrody rzeczowe, o które walczyli uczniowie ufundowało Stowarzyszenie Geodetów Polskich, firma Apogeo oraz Rada Rodziców, za co serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również wszystkim uczestnikom za udział i zaangażowanie. Do zobaczenia na kolejnym Rajdzie Geodetów!

{gallery}VIII Rajd geodetów{/gallery}