Wizyta nauczycieli z Rumuni

Dnia 8.11.2012 r. odwiedziła naszą szkołę grupa nauczycieli szkolnictwa zawodowego ze szkoły LICEUL TEHNOLOGIC ION MINCU w Piteşti w Rumunii. W ramach projektu edukacyjnego Leonardo da Vinci VETPRO pod tytułem „Kształcenie praktyczne – partnerstwo między szkołami, przedsiębiorstwami i społecznością” zapoznali się z procesem kształcenia zawodowego w naszej szkole.

Nauczyciele z zainteresowaniem poznawali  naszą szkołą, obejrzeli zajęcia edukacyjne: pracownię badań laboratoryjnych prowadzone przez panią mgr Lucynę Marek z kl. 4
w zawodzie technik ochrony środowiska, z uznaniem wypowiadali się na temat umiejętności pracy laboratoryjnej naszych uczniów oraz bazy dydaktycznej szkoły, wymienili się doświadczeniami z naszymi nauczycielami z zakresu ochrony środowiska oraz dyrekcją szkoły.

Z nadzieją na dalszą współpracę otrzymaliśmy pamiątkę: Drakulę z Rumunii.

{gallery}rum{/gallery}