Współpraca z IKEA

W dniu 24 maja 2013 r. zostało podpisane porozumienie między naszą szkołą a firmą IKEA Retail w Krakowie w sprawie realizacji wspólnych projektów.
Nasi uczniowie w zawodzie technik logistyk będą mieli możliwość zapoznania się z logistyką w IKEA i odbywania praktyk zawodowych w firmie. Otrzymają specjalistyczne materiały dotyczące wiedzy zawodowej, wezmą udział  w szkoleniach między innymi: w zakresie BHP, z Safety & Security, INTRO. Planowana jest również organizacja wizyt zawodoznawczych, w ramach których zapoznają się z organizacją i stanowiskami pracy w IKEA.

Współpraca w zakresie zadań edukacyjnych i wspólnych projektów pozwoli naszym uczniom na lepsze przygotowanie się do wejścia na rynek pracy.

Życzymy powodzenia.