Wykłady w ramach Otwartej Akademii Nauki WSB

18 i 19 grudnia 2023 r. uczniowie naszej szkoły mogli poczuć się jak rasowi studenci. Wszystko za sprawą wykładów on-line w ramach Otwartej Akademii Nauki WSB. Wykładowcy poruszyli wiele istotnych i interesujących nas kwestii. Klasy 2ga i 2gb wiedzą już jak profesjonalnie zaplanować swoją karierę zawodową, uczniowie klas 3g i 3lb poznali tajniki skutecznej komunikacji na rozmowie kwalifikacyjnej, natomiast uczniowie klas 2la i 2lc dowiedzieli się, czym jest inflacja, dlaczego dzisiaj mamy taką inflację, jaką mamy i czy trzeba się tym martwić.

Jeśli chcecie się dowiedzieć, jak chronić nasze oszczędności przed inflacją, jak zdobyć wymarzoną pracę i jak zaprojektować szczęśliwe życie, warto podpytać o to uczestników wykładów.

{gallery}2023_oawsb{/gallery}