Zakończenie projektu „Uczeń – Obywatel” w Dzielnicy VI Bronowice

7 czerwca 2024 r. uczniowie klasy 4g mieli wyjątkową okazję uczestniczyć w inspirującym spotkaniu z członkiem Rady Dzielnicy VI Bronowice, Panem Grzegorzem Jasińskim. Warsztaty, które odbyły się w KS Bronowianka – Biurze Rady i Zarządu, były nie tylko pouczające, ale także niezwykle angażujące. Pan Grzegorz Jasiński, otwarty i ciekawy rozmówca, nawiązał świetny kontakt z uczniami, pokazując, jak ważna jest aktywność obywatelska i jak wiele można osiągnąć, współpracując z władzami samorządu dzielnicy. Celem uczestników było zdiagnozowanie problemów, które ich trapią, znalezienie rozwiązań, a następnie sformułowanie treści uchwały.

Spotkanie, było zwieńczeniem projektu edukacyjnego „Uczeń – Obywatel”, którego celem jest poznanie funkcjonowania samorządu terytorialnego w praktyce.

Uczniowie, pełni entuzjazmu i zaangażowania, wynieśli z tych warsztatów wiele cennych doświadczeń i wiedzy. Dziękujemy! 😊